Siparişim Nerede ?
Bize Ulaşın

Müşteri Hizmetleri

0212 254 80 80 - 0216 644 17 47
0216 473 79 58 - 0262 644 40 41
0262 643 40 04

Bize Yazın, Sizi Arayalım

Mesajınız iletildi. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Kartal Çiçekçi, Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için kuruldu. Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı interflora çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.

Tüm Ürünler menüsü içersinde çiçek siparişi verebileceğiniz tüm çiçekleri, bitkileri ve özel günler için çiçekleri sizler için özenle seçtik.

Üyelik sistemi ile size özel indirimlerden faydalanabilir, siparişlerinizi takip edebilir ve hatırlatma notlar ekleyebilirsiniz.

Kampanyalar özel olarak hazırlanmış çiçeklerimizde fiyatları indirimli olarak sizlere sunulan çiçekler bulunmaktadır.

Seçtiklerimiz bölümünde en çok satılan ve beğenilen çiçekler yer almaktadır.
 

Kalitede güvenin vazgeçilmez adresi Kartal çiçekçi olarak görevimizin duygularınıza tercüman olan birbirinden güzel çiçeklerin taşıyıcı olduğunun bilincindeyiz.Kartal çiçek siparişlerinizi zevkinize uygun ürünü sipariş vererek gerçekleştirebilirsiniz üyelerimize özel indirimlerden faydalanabilmeniz için üye olarak sipariş verebilir özel günlerinizi hatırlatma kaydı yaparak özel günlerinizde sizlere sms mesajı ile bilgi vererek özel anlarınızı sizlere hatırlatacağız.Bizler duygularınızın ifade edecebileceği çiçekleri sizin için derleyip  hizmetinize sunacağız..